تبلیغات
طرفداران لیورپول - كاپیتان جرارد : لیورپول باید ناكامی در لیگ قهرمانان را فراموش كند
كاپیتان جرارد : لیورپول باید ناكامی در لیگ قهرمانان را فراموش كند
استیون جرارد كاپیتان لیورپول از یاران خود خواست رقابت فاجعه بار این تیم را در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا به دست فراموشی سپرده و تمركز خود را بر صعود به مكان چهارم لیگ برتر قرار دهند .  

شاگردان رافا بنیتز كه پس از حضور ضعیف خود در لیگ قهرمانان وداع زودهنگامی با این مسابقات داشتند چهارشنبه شب هم در آخرین دیدار در خانه برابر فیورنتینا دو بر یك مغلوب شدند .

این شكست لیورپول در ورزشگاه آنفیلد سومین شكست قهرمان پنج دوره اروپا در گروه پنج این مسابقات به شمار می‌آمد. لیورپول در نهایت با شش امتیاز اختلاف نسبت به لیون تیم دوم و هشت امتیاز اختلاف نسبت به فیورنتینای صدرنشین در مكان سوم قرار گرفت .

در حالیكه فیورنتینا خود را در جمع ‪ ۱۶‬تیم نهایی قرار داد لیورپول به لیگ اروپا سقوط كرد.

جرارد پیش از دیدار یكشنبه لیورپول با آرسنال در آنفیلد گفت : تمركز تیم بر صعود از جدول لیگ برتر حائز اهمیت است . لیورپول اكنون با دوازده امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در مكان هفتم قرار دارد .

جرارد گفت : ما از اینكه به لیگ اروپا رفتیم نا امید شده‌ایم . ولی در این باشگاه ما سعی خواهیم كرد تا حد ممكن در رقابتهای بزرگ موفق شویم و لذا اكنون باید گذشته را فراموش كرد و از نو تلاش خود را به كار گرفت .

وی افزود : یك جام دیگر در آنجا برای قهرمانی ما وجود دارد . ولی مكان چهارم همچنان در اولویت قرار دارد چرا كه هم از نظر مالی به نفع این باشگاه است و هم بازیكنان بزرگ میل دارند در لیگ قهرمانان بازی كنند.

نوشته شده توسط کیوان قهرمان زاده در پنجشنبه 19 آذر 1388 و ساعت 11:24 ق.ظ [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ پنجشنبه 19 آذر 1388 و ساعت11:36 ق.ظ

Template Designer : Siamak Pakraei  FootballThemes | © http://liverpooliha.mihanblog.com 2006